Partneři"Vrána k vráně sedá."

 

logo3

TSKuehn: s jednatelem společnosti panem Dipl.-Ing. Kühnem jsem navázal úspěšnou spolupráci již jako vedoucí projektu Obnovy slévárny litin a vedoucí této divize Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Pomohl mi skokově zlepšit metalurgickou kvalitu GJL, protože správně používal termickou analýzu, uměl využívat její výsledky a znal metalurgické materiály dostupné na trhu. Pan Kühn přes 20 let vyvíjí inovativní řešení a dnes nabízí absolutní světovou špičku ve svém oboru s poctivým označením Made in Germany.logo2BPData: Pana Ing. Borise Petra znám od roku 1999, odkdy nabízí průmyslové IT aplikace v různých oborech. Poslední roky proniká do slévárenství, kde sice nepotřebujeme sbírat statisíce dat fyzikálních veličin za sekundu jako v elektrárnách, kde má řadu aplikací, ale nabízí přesně to, co je na malých pružných inovativních firmách nejpodstatnější: nabídne a aplikuje Vám přesně to, co skutečně potřebujete a to za konkurenceschopnou cenu. Sympatické je navíc využívání tuzemských výrobců elektroniky. BPData instaloval ve 3 slévárnách, které jsem řídil, elegantní systémy pro bezdrátový přenos dat sloužící k věrohodnému záznamu licího výkonu a dostupnosti každého jednotlivého stroje, přestože nemusely být k dispozici řídící jednotky u jednotlivých strojů nebo licích stolic.


logo1Apromace: Každý znalý slévač zbystří, když slyší o firmě, jejíž zaměstnanci mají kořeny na univerzitě v Freibergu – po univerzitě v Banské Štiavnici nejstarší škole svého oboru na světě. Apromace je unikátní v spojení znalostí oblasti IT, systémů úmělé inteligence a slévárenství. Chceme-li jednoduchý prográmek, nebo vlastní zcela originální databáze a integrované sofistikované systémy, využíváme právě je.


logo4Prof. Lukáč: Spolupráce s Prof. Ivanem Lukáčem se datuje od r. 2007 a za tu dobu pro mne jako zadavatele zpracoval celou řadu expertíz nejrůznějšího zaměření. Rovněž na spolupráci s panem profesorem jsem si uvědomil, že šetřením ještě nikdo nezbohatl. Není umění něco změřit a vyfotit, ale správně výsledky přečíst, předložit a vysvětlit souvislosti a dát doporučení je přidaná hodnota, kterou nabízíme. Výsledkem spolupráce je několik společných příspěvků na konferencích a do odborných časopisů.

 

EVOTEC logo colourSpolečnost EVOTEC se sídlem v Lublinu se od r. 2012 zabývala integrací robotů v strojírenském průmyslu a od r. 2015 se specializuje na návrh, výrobu a servis ochranných obleků (covers) na roboty, manipulátory a příslušenství. EVOTEC spolupracuje se všemi významnými výrobci robotů. Ve výrobním programu je 6 produktových řad: Evodust, Evomold, Evolack, Evospark, Evofood a Evospec. Evotec je pružný, inovativní, zákaznicky orientovaný partner pro hutě, slévárny, svařovny, sklárny, kalírny, obrobny, lakovny, výrobce dílů z plastů atd. Se společností EVOTEC spolupracuji, protože jsou úspěšný, profesionální, mladý tým a prostě fajn lidi.

 

Loajalita ve vztahu mezi partnery se zakládá na důvěře a úctě.

Člověk bývá zřídka dobrý nebo zlý celkově, většinou je "dobrým" v určitém vztahu a v jiném "zlým", nebo je "dobrým" za takových a takových vnějších podmínek a za jiných jednoznačně "zlým". — Sigmund Freud